Hakkımızda

Bambu Çit Aliesi olarak 20 Yılı aşkın süredir, hasır çatı, bambu çit, kamış çit ve hasır gölgelik ürün satışı ve uzman ekibimiz ile uygulamalar yapmaktayız. Sizler için en kaliteli ürünleri özenle ve titizlikle hazırlıyor ve gönderimini sağlıyoruz. 

Hedefimiz Kalite

Bambucit.com olarak müşterilerimize Türkiye'deki en kaliteli ürün ve işçiliği sunmak en önemli hedefimizdir. Ürünlerimizin kalitesi için çok seçici ve çok titiz davranıyoruz. Mesela her bambu kargıdan çit malzemesi hazırlamıyoruz, En iyi içiliği sunuyoruz. Bambu çit rulo ürünlerimizi hazırlarken büyük titizlik gösteriyoruz ve malzemelerimizi özenle seçiyoruz.

İşimizin Uzmanıyız

20 Yılı aşkın süredir Hasır, kamış, bambu ve kargı ürünlerinin hem üretimini hem de montajını sağlıyoruz. En iyi ürün nereden temin edilir ve en iyi ürün nasıl imal edilir bu konuda uzmanız. Gönderdiğimiz her ürünün itüm süreçlerinde arkasındayız.

Neden Bambu Çit

Doğal & Kaliteli Ürünler

Bambucit.com Ailesi olarak Türkiye’nin her yerine kaliteli ve %100 doğal bambu kamış, kamış hasır ve bambu çit ürünlerimizi göndermekteyiz.

100% Müşteri Memnuniyeti

Tüm ürün ve hizmetlerimizin arkasındayız. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

Bire-Bir Destek Veriyoruz

Ürünlerimiz ne kadar montaja hazır olsa da, kolay bir montaj işlemi olsa da biz müşterilerimize telefon hattımızdan, whatsapp hattımızdan bambu dekorasyon ustalarımız ile destek vermekteyiz.

Uygun Fiyat Anlayışımız

Ürünlerimizi kendimiz imal ettiğimiz ya da doğrudan tedarik ettiğimiz için piyasada bulunan en iyi ve en kaliteli ürünleri size sunmak bizim hedefimizdir.